Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Hoqi pantallonat përballë Ramës, por nuk ishte ajo ‘èkstremi’. Alfred Lela guxon me foton nùdò

Gazetari Alfred Lela i ka habitur të gjithë me fotot e bëra sëfundmi ku shfaqet totalisht n*do.
Lela ka mbuluar pjesët íntime me një gjethe dhe ka pozuar në rolin e Adamit përpara aparatit fotografik. Në krah të tij ndodhet gjithashtu një grua bjonde e cila ka pozuar gjysëm n*do duke u shfaqur në rolin e Evës.

Kujtojmë se përpara disa kohësh gazetari Lela, hoqi pantallonat live në një emision, për t’i demostruar kryeministrit Rama shenjat e dhùnës që i ishin shkaktuar nga policia kur ai u gjend mes artistëve në mbrojtje tw kauzës kùndër shembjes së teatrit. Mesa duket Lela ka guxuar më shumë kësaj radhe duke u shfaqur totalisht n*do.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *