Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Albin Kurti nuk zgjedh tribunën VIP, ulet përsëri në stadium në anën e tifozëve të thjeshtë

Lidere i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri” për të përcjellur ndeshjen Kosovë-Angli.

Kurti përsëri gjendet në anën lindore të stadiumit së bashku me tifozë të thjeshtë dhe anëtarë të tjerë të VV’së.

Por Kurtit, aty janë edhe anëtarët e VV’së: Fitore Pacolli, Xhelal Sveçla, Sali Zyba e Rexhep Selimi ndaj të cilit Gjykata Speciale ka lëshuar një ftesë për paraqitje si i dyshuar.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *