Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Albi Nako: Dua të kem një fëmijë dhe dua të jetë vajzë

Albi Nako, balerini dhe koreografi i njohur shqiptar mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”.

Ai është përballur me pyetjet e ndryshme të fëmijëve dhe sigurtish tendeca më e madhe e tyre ka qënë për jetën e tij private. Nëse ka një njeri përkrahë dhe nëse e do të dëshironte të kishte fëmijë.

 

Ai për herë të parë ka folur për dëshirën e të pasurit një fëmijë në të ardhmen. “Sigurisht që dua të kem një fëmijë dhe dua të jetë vajzë. Ndërsa emrin do ja vendos patjetër shqiptar”,-ka treguar ai.

Sigurisht që as pyetjes për një marrëdhënie të re nuk i shpëtoi, por edhe këtë herë nuk tregoi gjë. Megjithëse i nxitur nga moderatorja e spektaklit, Alketa Vejsiu arritëm të kuptonim që nuk u tregua i sinqertë kur tha që nuk e ka gjetur akoma partneren e tij.  (E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *