Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Albani, Bieta dhe Kroi Art shëtitje në Tiranë, shikoni si duket bashkëshortja e gazetarit (FOTO)

Pasditen e sotme në qendër të kryeqytetit shqiptar i cili tashmë është me një pamje të re ka pozuar një familje e re por e njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për Bieta Sulon dhe Alban Dudushin, të cilët janë bërë prindër të një vogëlushi që quhet Kroi.

Në rrjetet sociale Alban Dudushi na ka treguar nga afër edhe djalin e tij Kroi dhe gruan.

Të lumtur, të qeshur ata janë shfaqur në këtë foto.

Por ajo që nuk duhet të lemë mënjanë është trupi i Bietës. Mesa duket vetëm në shumë pak kohë Bieta ka humbur një pjesë të mirë të kilogramëve të shtatzënisë. (J.V/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *