Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk ndalet policia/ Vokshi rrëzohet për tokë, Enkel Demi rrethohet nga disa efektivë (VIDEO)

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar dhjetra qytetarë janë grumbulluar në shesh për të mbështetur aktivitët, mes tyre edhe poltikanë si edhe figura të njohura të ekranit.

Në këtë video shihet se si ish-deputetja Albana Vokshi ka rënë në një moment në tokë në përplasje e sipër me policinë.

Ish-deputetja demokrate gjendet aty e rrethuar nga disa uniforma blu, dhe duket në një çast jo të mirë. Aty afër janë protestues të tjerë që kërkojnë t’i bashkohen. Mes tyre edhe gazetari Enkel Demi, i cili është rrethuar nga policia.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *