Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Askush nuk e dinte/ Zbulohet çfarë i lidh Alba Hoxhën dhe Isida Mollaymerin

Meqë e përmendni shpesh, a e dini ju që arkitekti juaj i preferuar Bjarke Ingels ka rhënë se kur u rrëzuan kullat binjake, ai do të donte ri ndërtonte nga e para, fiks ashtu siç ishin. Ta dijë Bjarke Ingels se ku e keni futur, meqë më përmende Shekspirin ai ka thënë ”këto kënaqësi të dhùnshme kanë një fund të dhùnshëm”.

Zonja dhe zotërinj! Kryetari i ri i komisionit Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit, zoti Ramazan Gjuzi. Ky i fundit ka premtuar një reformë të thellë Isida dhe Alba janë kushërira. Isida ishte ftuar tek ‘Rudina’ dhe teksa ndiqte emisionin Alba postoi një video ku shkroi: Kushërira ime.

Ky fakt i ka surprizuar të gjithë pasi askush deri tani nuk ishte në dijeni për lidhjen e ngushtë familjare mes dy vajzave. Kjo tregon se baleti është i trashëguar në familjet e dy balerinave.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *