Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Alarmohen qytetarët në Durrës, një valixhe vendos në lëvizje Policinë (Foto)

Një valixhe e braktisur në sheshin kryesor të Durrësit ka vënë në lëvizje policinë, pak minuta më parë.

Valixhja e dyshimtë është vënë re nga disa kalimtarë në sheshin “Liria”, që kanë njoftuar policinë.

Efektivët shkuan menjëherë në vendngjarje dhe pas verifikimeve të bëra rezultoi se valixhja ishte bosh.

Nuk dihet ende se kush e braktisi valixhen në shesh dhe arsyeja se pse e la aty, duke alarmuar jo pak kalimtarët që e vunë re.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.