Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilShowBizTe FunditTe Gjitha

Aktorja Kate Hudson ekspozon format provokuese pa ardhur ende vera, shfaqet me bikini të vogla rozë e bojëqielli. (Foto)

Kate Hudson po futet në pranverë me rroba banje të lezetshme! Aktorja dhe sipërmarrësja i modës, 41 vjeçe, ndau një palë fotografi në Instagram, në të cilën ajo pozoi me një bikini rozë-dhe-blu, duke treguar fizikun e saj të tonifikuar.

Në fotografinë e parë, Hudson buzëqesh ndërsa rrotullohet me një fund të bardhë ndërsa mban pjesën e sipërme plot ngjyra të bikini.
Në imazhin e dytë pasqyrë-selfie, ajo tregon të gjithë kostumin në ekran, duke mbajtur flokët lart me dorën tjetër.

“Vajza ime @sarafoster duke na dhënë pak pambuk sheqeri pranvere, në një koleksion kostumesh noti! Më pëlqen shumë 💕 Të dua 💞”, shkroi ajo së bashku me fotot argëtuese, duke i dhënë një “shout out” shoqes së saj, Sara Foster.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.