Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Gjendet e vdekur aktorja 24-vjeçare e filmave p*rnografik, mister shkaqet

Zoer Parker, një ish-aktore e filmave pornografik është gjetur e v.dekur në shtëpi e saj në 12 Shtator. Lajmi u dha nga i dashuri i saj, i cili ka krijuar një llogari për të paguar shpenzimet e varrimit.

Zoe, 24 vjeç, u largua nga biznesi i filmave për të rritur vitin e kaluar pas një karriere që zgjati nga 2014 në 2019 dhe u kthye në Teksas për të rindërtuar jetën e saj.

Ajo së fundmi njoftoi në rrjetet sociale se ishte zyrtarisht e fejuar. Shkaku i vdekjes nuk u është bërë i ditur, megjithatë 20-vjeçarja dyshohet se humbi jetën në gjumë.

“Gjithçka po shkonte mirë dhe ajo ishte e  lumtur me jetën e saj”, shpjegoi i dashuri. Një mik, nga ana tjetër, e kujton atë në rrjetet sociale:

«Ajo kurrë nuk kishte frikë të ishte pikërisht aty ku ishte. Ndriçoi jetën e njerëzve përreth saj, do të më marrë malli shumë për të

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *