Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Del n*do nëpër shtëpi, aktorja e njohur habit me deklaratën: Vajzat bezdisen…

Aktorja britanike dhe anëtarja e jurisë së “Britain’s Got Talent”, Amanda Holden, ka treguar se dy vajzat e saj bezdisen kur ajo del nudo nëpër shtëpi. 49-vjeçarja ka rrëfyer se Lexi, 14 vjeç, dhe Hollie, 8 vjeç, i kërkojnë shpesh që të vesh diçka.

“Mbrëmjen e kaluar, shkova t’i uroja natën e mirë Lexit, e cila bërtiti: ‘Mami! Po flas me video! Pse duhet të jesh gjithmonë lakuriq?’”- u shpreh ajo për një revistë britanike.

Holden foli edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe tha se nëse do të bënte ndonjë, nuk do të tregonte. Kujtojmë se aktorja e njohur është u martua me producentin Chris Hughes në vitin 2008, pesë vite pas njohjes për herë të parë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.