Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aktorja e famshme quan ish-bashkëshortin vëlla

Kanë qenë të martuar për disa vite me rradhë dhe kanë së bashku dy fëmijë.

Por pas divorcit kanë ruajtur marrëdhënie të mira më njëri-tjetrin, marrëdhënie që tashmë është kthyer në dashuri vëllazërore.

Bëhet fjalë për aktoren amerikanë, Gwyneth Paltrow, e cila në ditën e lindjes së ish-bashkëshortit, Chris Martin, ka publikuar një foto kur kanë qenë familje.

Krah fotos aktorja shkruan: “Edhe 100 vite vëllai im…Faleminderit që më dhurove këta dy fëmijë”.

(E.K/FAXWEB)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.