AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aktori shqiptar ndan Nevina Shtyllën nga i fejuari? (FOTO)

Moderatorja e njohur për publikun Nevina Shtylla përflitet shpesh për karrierën e saj, por edhe për jetën private, të cilën ajo nuk dëshiron ta ndajë me ndjekësit.

Megjithatë monderatorja është bërë shumë herë pjesë e thashethemeve rozë, pasi së fundmi u përfol për një ndarje, meqenëse ajo nuk e publikonte kurrë të dashurin e saj në ‘Instagram’ edhe pse kishte pranuar që ishte në një marrëdhënie.

Por, disa orë më parë, ai që ka shtuar akoma më shumë aludimet për çështjen e marrëdhënies së moderatores është aktori i famshëm i ‘Portokallisë’, Rezart Veleshnja. Ai ka publikuar në profilin e tij në ‘Instagram’ një foto me Nevinën, teksa shkruan me humor: “Nevina me të fejuarin, e ndava nga ai që ka”.

Duke u nisur nga thashethemet e fundit, Rezarti i veshur me uniformë dhe paruke, ka luajtur rolin e të dashurit të ri të Nevinës, pasi me shaka thotë se e ka ndarë nga i dashuri me të cilin moderatorja është aktualisht.

 

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *