Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aktori prezanton të dashurën e parë pas disa dekadash. Po pse po flasin të gjithë për të? (FOTO)

Ai nuk ka pasur një lidhje serioze prej dekadash dhe nuk është tërhequr pas ndonjë gruaje në tapetin e kuq gjatë karrierës së tij 35-vjeçare. Po kjo gjë ndryshoi këtë fundjavë, kur Keanu Reeves u shfaq dorë për dore me bashkëpunëtoren e tij në biznes, Alexandra Grant.

Aktori 55-vjeçar dhe artisja 46-vjeçare nuk i shkëputën për asnjë moment duar nga njëri-tjetri duke pozuar për mijëra foto para shtypit ndërkombëtar, si për të treguar se nuk kanë asgjë për të fshehur.

Reeves i cili ka pasur lidhje me disa nga femrat më të njohura të showbizit solli reagime të shumta në ueb ku shumë njerëz vinin në dukje faktin se partnerja e tij e re dukej shumë më e madhe në moshë se ai apo se mosha që realisht ka.
Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *