Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Aktori i njohur publikon videon e seksit

Veprimet e fundit të yllit të Disney-t, Orlando Braun, kanë shkaktuar mjaft reagime. Ky vit  ka qenë plot shpërthyes për aktorin e njohur. Pasi u arrestua në muajt e parë se ushtroi dhunë mbi të dashurën në parkingun e një stacioni policie ai këtë herë ka bërë një deklaratë shokuese. Aktori  deklaroi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me kolegen Raven Symone. Orlando ka publikuar një video seksi këtë fundjavë. Fllimisht e publikoi videon në rrjetet sociale, mirëpo shumë shpejt, ajo u raportua dhe u fshi.

Në video shfaqet aktori dhe e dashura e tij aktuale. Pavarësisht se videoja nuk gjendet më në internet, ajo ka shkaktuar reagime të shumta tallëse nga ndjekësit e aktorit, shkruan revista Anabel. (J.V/Shuplaka)

 

 

aktori

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.