Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Aktori i njohur dhuron plazmën për të sëmurët me Covid-19 dhe bën apel

Aktori i njohur Bryan Cranston me anë të një video të publikuar në Instagram ka tregaur se ka qënë I infektuar me Covid-19.

Ai u bën apel të gjithëve të mbajnë maskat pasi është e vetmja armë për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

64-vjeçari nuk tha saktësisht kur u infektua me coronavirusin, por tregoi se ishte në fillim të pandemisë.

Ai kishte simptoma të lehta, përfshirë një dhimbje koke, shtrëngim në gjoks dhe humbje të shijes dhe erës.

“Përshëndetje të gjithëve. Doja t’ju njoftoja se kisha COVID-19 pak kohë më parë. Shumë me fat, simptoma të lehta”, tha Cranston para kamerës teksa u shfaq me maskë e syze dielli.

Bryan filmoi veten brenda Qendrës së gjakut në Los Angeles duke bërë dhurimin e plazmës, i cili më tej tregon se kjo zgjati rreth një orë.

Ai pranoi të ishte ‘pak nervoz’ dhe ‘i trazuar’ para se të jepte plazmën.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *