Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Aktori i dashur për publikun shqiptar bën vaksinën kundër Covid-19: Bëni si unë nëse doni të jetoni

Ish-guvernatori 73-vjeçar i Kalifornisë dhe ylli i kinemasë, Arnold Schwarzenegger, ka bërë ditën e sotme vaksinën anti-Covid dhe i ka bërë thirrje ndjekësve të tij të bëjnë si ai, nëse duan të jetojnë.

Schwarzenegger ndau videon e bërë gjatë vaksinimit në mediat sociale duke marrë vaksinën dhe përmendi 2 pjesë nga filmat e tij gjatë bërjes së vaksinës.

Në video shihet Schwarzenegger ulur në anën e pasagjerit të makinës së tij, ndërsa një pjesëtar i stafit mjekësor i bën atij vaksinën.

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar e shoqeroi postimin me këtë shkrim: “Sot ishte një ditë e mirë. Unë kurrë nuk kam qenë më i lumtur të pres në radhë. Nëse keni të drejtë, bashkohuni me mua dhe regjistrohuni për të marrë vaksinën tuaj. Eja me mua nëse dëshiron të jetosh!”

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *