Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe GjithaVideo

Aksioni anti-drogë në baret e Tiranës, Hoxha: Në disa prej tyre punojnë efektivë të forcave speciale (VIDEO)

I ftuar në “Opinion”, ku flitet për aksionin anti-drogë të Policisë në disa lokale të Tiranës, gazetari i “News24”, Artan Hoxha ka thënë se në këto lokale që ka ndërhyrë policia, si “security” punojnë efektivë të forcave speciale.

Sipas tij, ata janë jashtë orarit të punës, por janë të paregjistruar.

 “Këto lokale që janë kontrolluar këtë radhë, janë lokale shumë të mëdha dhe me shumë pompozitet. Prandaj ka ndodhur ky reaksion aq i madh. P.sh, lokali që është kontrolluar në pedonale nuk është kontrolluar asnjëherë. Nuk janë mësuar ata t’i kontrollojë policia. Ka disa vende që policia nuk ndërhynë në Tiranë ose nuk ka hyrë kurrë”, tha Hoxha.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *