AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksidentohet nga zetori 50-vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një 50 vjeçar me inicialet A.Gj nga fshati Babica e Vogël ka marrë dëmtime të rënda në trup pasi e ka zënë zetori. Burime bëjnë me dije se 50-vjecari ka qenë duke punuar tokën pasditen e sotme, ndërsa zetori është përmbysur dhe e ka zenë poshtë.

Për pasojë 50 vjeçari ka marr dëmtime të rënda dhe është transportuar në gjendje kritike në Spitalin Rajonal të Vlorës ndërsa lajmi konfirmohet nga bluzat e bardha.

Aktualisht po merr shërbim mjekësor ndërsa autoritetet kanë nisur hetimnin për shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *