Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksidentohet autobusi Tiranë-Kamëz me pasagjer brenda, përfundon jashtë rrugës me xhama të thyer (VIDEO)

Është aksidentuar mbrëmjen e sotme autobusi i linjës Tiranë-Kamëz.

Sipas informacioneve autobusi ka qënë me pasagjer dhe aksidenti ka ndodhur në zonën e Insitutit. Bazuar në videon e mëposhtme autobusi ka përfunduar me xhama të thyer.

Deri më tani nuk është raportuar për asnjë të lënduar.

Ndërkohë që sipas burimeve në vendin e ngjarjes ka pasur dhe forca policie të cilat nuk kanë reaguar për çfarë ka ndodhur.

Aksidenti ka ndodhur rreth 30 minuta më parë, dhe ende nuk ka asnje njoftim zyrtarë nga policia.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *