Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksidentohen 3 të rinjtë, nisen me urgjencë drejt spitalit (Foto)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Suk‐Stum në Fier ndërsa mësohet se kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti automobilistik.

Tre të rinjtë po udhëtonin me makinë dhe mësohet se për shkak të shpejtësisë janë  përplasur me  borduren e rrugës e për pasojë kanë humbur kontrollin dhe kanë prfunduar në kanal.

Të rinjtë janë të moshave 25 dhe 33-vjeç.

Ambulanca dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ndërsa janë transportuar dhe ndodhen në Spitalin Rajonal të Fierit jashtë rrezikut për jetën.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close