Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksidenti në superstradën Lezhë-Shkodër, ndërron jetë në spital një nga të aksidentuarit (EMRI)

Ka ndërruar jetë një nga të lënduarat e aksidentit në aksin Lezhë-Shkodër. Burimet bëjnë me dije se ka ndërruar jetë Marjeta Gjergji, 28-vjeçe, infermiere në maternitetin e Lezhës.

Fatkeqësisht Gjergji nuk mundi t’iu mbijetoje plageve të marra. Të plagosur mbetën dhe bashkëshorti i saj, dy fëmijët e mitur dhe vjehrra.

Kujtojmë se në aksident u përfshirë 2 makina dhe në njërën prej tyre, ka qenë një familje e tërë. Nga pamjet e siguruara nga Fax News, shihen pasojat e përplasjes të rëndë të makinave të cilat janë bërë copash.

(R.G/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.