AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksidenti i frikshëm, kamioni përplas veturën, dyshohet se…(Foto)

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur Mirakë ku një veturë është përplasur me një kamion.

Ndërkohë mësohet se në këtë zonë kanë nisur edhe reshjet e shiut shkak për të cilin paraprakisht dyshohet se ka ndodhur ngjarja, ndërsa deri më tani nuk raportohet për të plagosur.

Siç edhe mund të shikohet në foton e mëposhtme, me sa duket përplasja ka qenë e fortë pasi mjetet kanë marrë dëmtime të konsiderueshme.

Burime bëjnë me dije se Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes nga ku pritet të mësohen më shumë detaje.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *