Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident rrugor në aksin Elbasan-Peqin, 5 makina përplasen me njëra-tjetrën (DETAJET)

Një aksident rrugor ëshë shënuar para pak minutash në aksin rrugor Elbasan-Peqin në fshatin Vidhas.

Sipas burimeve të “Faxweb.al”, në aksident janë përfshirë pesë automjete, ndërsa dy vajza të moshës 12 dhe 15 vjeç janë tronditur nga aksidenti dhe janë dërguar në spitalin kirurgjik për kontroll.

Burimet konfirmojnë se një nga automjetet e aksidentuara, që dyshohet të jetë bërë shkak për përplasjen me mjetet e tjera, po transportonte njerëz drejt spitalit.

Forcat e policisë kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë ekspertizën e aksidentit.

(M. I./ Faxweb.al)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *