FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplaset me motorrin, në gjendje të rëndë dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në kryeqëzimin hyrje të Durrësit pak minuta më parë.

Një Audi  me traga AA 789GK  ka ecur në krah të kundërt në këtë aks rrugor  raporton ” Fax News” dhe ka përpasur një motor. Nga ky aksident janë lënduar dy persona.

 Mësohet se të lënduar janë  dy personat që ishin duke udhëtuar me motor, burrë dhe grua.  Në gjendje të rëndë ndodhet drejtuesi i motorrit. 

 Ashtu siç shihet edhe në videon e mëposhtme  burri është pandjenja, ndërsa gruaja duke rënkuar nga plagët e marra. 

Burri i dëmtuar në aksident është nisur drejt spitalit ushtarak në Tiranë, ndërsa gruaja është jashtë rrezikut për jetën.

 

(J.V/Faxweb)

 

 

 

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.