Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në Tiranë/ 21 vjeçari humbet kontrollin e mjetit dhe godet disa makina, dëmtohet pasagjerja

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Kavajës në Kryeqytet, ku një i ri ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me 3 automjete të tjera.

Bëhet fjalë për drejtuesin e mjetit me inicialet L.B., 21 vjeç. Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur pasagjerja në mjetin e të riut, një 19 vjeçare me inicialet A.A.

“Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.04.2021, rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, shtetasi L. B., 21 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është  përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet shtetasja A. A., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes,” njoftoi Policia.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (55%, 12,549 Votes)
  • PS (28%, 6,322 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,035 Votes)
  • LSI (5%, 1,133 Votes)
  • Të tjera (4%, 942 Votes)

Total Voters: 22,981

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.