Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në mes të Tiranës, makina përplas motorrin

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e ‘Dëshmorëve të Kombit, në Tiranë.

Një mjet ka përplasur një motor, dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. I lënduari është transportuar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *