Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident në Kavajë, autobuzi përplaset me furgonin

Një aksident ka ndodhur në Golem të Kavajës mbrëmjen e sotme.

Një autobuz është përplaset me një furgonin. Nga informacionit paraprake, raportohet për disa të plagosur.

Nga goditjet e mëdha është detyruar zjarrëfiksia për të ndërhyrë në furgon për të nxjerr dy të lënduarit të cilët ndodhen në spitalin e Durrësit

Ndërsa njeri nga të lënduarit është në gjendje të rëndë dhe po transportohet drejt Tiranës.

Në vendngjarjes kanë mbërritur dy ambulanca njëra nga Kavaja dhe tjetra nga urgjenca e Durrësit.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close