Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në hyrje të qytetit të Vlorës, motori i picave përplas keq këmbësorin

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës ku një motor picash ka përplasur një kalimtar të rastit i cili po kalonte rrugën. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Transballkanike në hyrje të qytetit bregdetar.

Si pasojë e përplasjes nga motori, kalimtari ka pësuar disa fraktura por ndodhet jashtë rrezikut në spitalin e qytetit të Vlorës. Motoristi është shoqëruar në Komisariatin e Policisë dhe po merret në pyetje nga grupi hetimor i cili  po kryen verifikimet e nevojshme për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *