AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në Durrës, makina përplas rëndë drejtuesin e motorrit

Një aksident ka ndodhur vetem pak minuta më parë në vendin e quajtur Fllakë.

Makina tip BenZ ka perplasur një matorr, ku për pasojë është lënduar drejtuesi i motorrit.

I lenduari është dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmen e parë nga bluzat e bardha.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ambulancë.

 

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *