AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident në autostradën Fier-Lushnje, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Lushnje. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Si rezultat i përplasjes ka pasur dëme të medha materiale por fatmirësisht pa pasoja për jetën të drejtuesve te automjeteve.

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *