AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident me vdekje, mjeti del nga rruga, humb jetën shoferi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë, ku automjeti tip “Fuoristradë ML”, ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *