Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident me vdekje, makina përplas 36-vjeçarin

Një 32-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur rreth orës 16:47.

Lajmi është bërë i ditur para pak minutash ndërsa mësohet së një makinë tip “Ford Focus” ka pëplasur për vdekje 32-vjeçarin me inicialet E.H., që udhëtonte me biçikletë

Viktima banonte në Durrës ndërsa drejtuesi i mjetit pas aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 06.12.2019, rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës , një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në Durrës, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit te mjetit i cili u largua nga vendngjarja mjenjehere pas aksidentit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *