AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident me vdekje, automjeti përplaset me një motorr (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Balldre në vendin e njohur si “Pusi i Shytit”. Mësohet se një automjet është përplasur me një motorçikletë e për pasojë ka mbetur i vdekur një person për të cilin raportohet paraprakisht se është drejtuesi i motorrit.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti dhe mosha e viktimës ndërsa pritet që për ngjarjen e rëndë të këtë detaje pas zbulimeve që do të bëjë grupi hetimor.

Gjithashtu janë të panjohura edhe shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti por dyshohet se makina tip “Ford” ka përplasur motorrin teksa po bënte një parakalim. Drejtoesi i motorrit mësohet se ka mbetur i vdekur në vend për shkak të përplasjes së fortë.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *