Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident me 2 të plagosur rëndë në Fushë-Krujë, nisen me urgjencë drejt Traumës

Një tjetër aksident është regjistruar në zonën e Fushë-Krujës dhe pikërisht në aksin e rrugeës Fushë Krujë – Kamëze Tre automjete janë përplasur pranë fshatit Nikel, duke mbetur të plagosur 2 persona të cilët janë nisur drejt Traumës.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave.

Dita e sotme është shoqëruar me disa aksidente në segmentin e rrugës Thumanë-Kamëz me disa persona të plagosur, teksa edhe qarkullimi ë bllokuar herë pas herë për këtë arsye.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *