Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident me 2 të plagosur, makina që dilte nga parkingu përplaset nga mjeti tjetër (VIDEO)

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Fushë-Krujë-Durrës ku dy makina janë përplasur me jëra-tjetrën e për pasojë janë plagosur dy persona.

Burime raportojnë nga vendi i ngjarjes se njëra prej makinave po dilte nga parkingu i një lokali ndërsa është përplasur me mjetin tjetër.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes e cila po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të saj.

Ende nuk dihen emrat e personave të mbetur të plagosur por mësohet se janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Fushë Krujës për ndihmë mjekësore dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sipas Policisë, dyshimet paraprake janë se ngjarja ka ndodhur për shkak të pakujdesisë së drejtuesit të mjetit që ka dalë nga parking.

Ngjarja ka ndodhur pranë lokalit të quajtur ‘Nord Park’ në afërsi të “Ura Gjolës”.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *