Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksídent i trefishtë në Lezhë, plágosen 2 persona

Në aksin Lezhë-Shëngjin janë përfshirë në aksident 3 automjete të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën, për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Burime bëjnë me dije se 2 të plagosurit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka kryer veprimet procedurale në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti. Momentalisht gjendja e të dëmtuarve paraqitet jashtë rrezikut për jetën.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *