Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas motorin, motoristi dërgohet në spital në gjendje kritike

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Shkodrës. Një autoveturë është përplasur me një motor dhe si pasojë e goditjes është dëmtuar rëndë drejtuesi i motorit. Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit dhe gjendja e tij shfaqet kritike. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

I plagosuri është Eltjon Lishi, 36 vjeç.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *