Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident i rëndë/ “Benz-i” humbet kontrollin dhe përfundon në kanionin e Osumit, trupi i drejtuesit të mjetit nxirret pas dy orësh me shenja jete

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Çorovodë-Prisht në vendin e quajtur ura e Blezenckës ku një automjet tip Benz ka humbur kontrrollin dhe ka përfunduar në kanionet e Osumit. Si pasojë e aksidentit shtetasi Alban Faik Hasanllari drejtues i mjetit është dëmtuar rëndë duke u transportuar me shenja jete në spital.

Ekip zjarrfikës si dhe efektivët policor të komisariatit të Skraparit u janë deshur rreth dy orë për ta nxjerrë Hasanllarin nga terreni i vështirë ku kishte përfunduar pas humbjes së kontrollit të mjetit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *