Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident i frikshëm me pasojë vdekjen e të riut, makina del nga rruga dhe përplaset me borduren (VIDEO+EMRI)

Një ngjarje e rëndë aka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Gjorëm të Kurbinit ku një makinë ka dalë nga rruga e duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Mësohet se makina pasi ka dalë nga rruga është përplasur me një bordure e për pasojë ka humbur një i ri për të cilin Faxweb.al mëson se quhet Florjan Tafa nga Burreli ditëlindja 1995.

Ndërkohë ngjarja ka ndodhur në ksin e vjetër nacional Mamurras-Laç ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të mësuar shkaqet dhe rethanat e aksidentit tragjik.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.