AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident i frikshëm, kamioni humb ekuilibrin dhe përfundon mbi banesë (Video)

Nj jë aksident i pazakontë ka ndodhur në Alban të Ontarios, ku kamioni ka humbur ekuilibrin dhe ka përfunduar sipër një shtëpie, dhe gjithccka është filmuar nga një makinë që gjendej pas tij.

Pas rënies mbi shtëpi, kamioni është varur te telat e energjisë elektrike, por pa shkaktuar dëme.

Sipas Global News, fatmirësisht në shtëpi nuk kishte pasur njerëz dhe shoferi 24-vjeçar është në gjendje të mirë.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *