Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Aksident i fortë te Liqeni i Thatë, makina përmbyset në rrugë (Detajet)

Një aksident i fortë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën pranë Liqenit të Thatë në kryeqytet.

Në këtë aksident janë përfshirë 3 mjete, një nga të cilët është kthyer përmbys në rrugë pas përplasjes, siç mund të shihet dhe nga video e mëposhtme.

Paraprakisht mësohet se nga ky aksident nuk ka të dëmtuar në njerëz por vetëm dëme materiale, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.