Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I ka qëndruar 5 vite pranë, zbulohet kush është djali që ‘i vodhi’ zemrën këngëtares shqiptare (FOTO)

Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar. Dyshimet nisën pas fotografive të Aidës me unazë në gisht dhe burime për “Prive” zbuluan se këngëtarja është fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare.

Personi që i ka vjedhur zemrën këngëtares është pikërisht menaxheri i saj, Naseri, i cili prej 5 vitesh ka qenë krah Aidës në drejtimin e karrierës.

Periudha e kaluar në punë duket se i ka bindur Aidën dhe Naserin që bëjnë bashkë edhe për jetë private, përtej muzikës.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *