Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ah më në fund, njëri qenka tamam”, këngëtarja e njohur tregon propozimi spontan në Romë

Këngëtarja simpatike Hersi Matmuja dhe bashkëshorti i saj Jacopo Conoci ishin të ftuar në “Ftesë në 5” ,nga ku për herë të parë treguan historinë e tyre të dashurisë dhe ndanë detaje nga dasma sekrete e verës së shkuar.
Hersi tregoi se për herë të parë u takuan gjatë një shfaqje në Kroaci, një njohje shumë ndryshe nga ato që jemi mësuar të dëgjojmë zakonisht.

“Erdhi Jacopo dhe e shoh nga mbrapa me një violinçel, duke folur me kompozitorin. E pashë dhe thashë “ah më në fund, njëri qeka tamam, të paktën nga mbrapa duket mirë’. U kthye, kishte pasur një infeksion në sy atë vit që u njohëm dhe e kishte një sy pak të mbyllur. Edhe thashë: gjynah gjithë ky djalë”, tregoi duke qeshur ajo.

Më tej këngëtarja tregoi se si kishte vijuar biseda deri te momenti i propozimit spontan në Romë.

Kujtojmë se çifti kurorëzoi dashurinë në martesë verën që lamë pas, në një dasmë të fshehtë, larg vëmendjes mediatike.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *