Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Adrola Dushi flet për herë të parë për lidhjen me Ylli Limanin!

Pak kohë më parë Anabel shkruante se, para se të prezantonte Këngën Magjike, burime për median në fjalë u shprehën për një romancë mes Adrola Dushit dhe Ylli Limanit, por thashethemi u la në hije për shkak të mungesës së detajeve të lajmit.

Së fundmi, prezenca e tyre në “Shiko kush LUAN” ngriti sërish dyshimet. Dyshja luajti në lojë me shumë kimi, prezenca e tyre në të njejtën puntatë, efekti kimi dhe përpos postimeve në Instagram me foto dhe video ku Adrola shijon performancën e Yllit, në program ajo u pyet “se ka zëra që do të jetë nuse në Kosovë”, pra duket se produksioni emisionit është në dijeni për diçka të tillë.

“Zërat lart e poshtë na kanë treguar se mund të të shohin në të ardhmen si një nuse Kosove. Sa është e vërtetë?”.
“Kam dëgjuar për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës dhe thjesht po kontribuoj,” tha ajo, deklaratë që në fakt kundërshtoi atë në “Mirage”.

Pas këtij lajmi i cili doli ditën e sotme në media pas trasmetimit të “Shiko kush LUAN”, Adrola në një prononcim për Anabel.al ka mohuar lajmin të jetë i vërtetë, deri sa të konfirmohet siç ndodh zakonisht. Theksojmë se shumë çifte që cilët sot janë duke shijuar romancën, madje janë bërë apo presin të bëhen prindër fillimisht-për një kohë të gjatë kanë mohuar lidhjen.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *