Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


KryesoreTe FunditTe Gjitha

Adriatik Llalla merr dhuratën më të bukur për fundvit, bëhet me djalë

Vjen në jetë fëmija i tretë i Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla. Mësohet se djali i sapolindur gëzon shëndet të mirë së bashku me nënën e tij.

Kryeprokurori Llalla ka dhe dy fëmijë të tjerë më të mëdhenj Enin 18 vjeç dhe djalin 14, siç duket i ka gëzuar pa masë ardhja në jetë e vëllait të tyre më të vogël, shkruan Dritare.net.

Mesa duket pas një viti plot të ngarkuar me zhvillime në familjen e Llallës ky është gëzimi më i madh. (E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *