Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Pasi i mbijetoi koronavirusit, Adriatik Alimadhi ia shtron me mish e me birra për ditëlindje nën shoqërinë e miqve

Deputeti Adriatik Alimadhi deri më tani është i vetmi i cili është prekur nga virusi COVID-19. Ai kaloi një periudhë të gjatë në spital, ku iu desh një terapi e gjatë për ta kaluar virusin.

Por siç duket Alimadhi tashmë e ka lënë pas krahëve sëmundjen dhe tani ai i është rikthyer jetës normale. Deputeti ka festuar sot ditelindjen e tij duke mbledhur miq dhe të afërm.

Në një foto të publikuar në mediat sociale, duket se bollëku me mish dhe birra nuk mungon në tavolinën e deputetit.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *