Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Adelina Tahiri në pritje të një djali? Vëllai i zbulon sekretin (FOTO)

Mesa duket këngëtarja shqiptare është në pritje të një djali, dhe këtë e ka zbuluar vëllai I saj.

Edmond Tahiri ka postuar në rrjetet sociale disa veshje për bebe, duke konfirmuar kështu shtatzëninë e Adelinës dhe gjininën e fëmijës gjithashtu.

Siç shihet në foto, rrobat kanë detajë në ngjyrë bojëqielli, gjë që na lë të kuptojmë se Adelina është në pritje të një djali.

Këtë vit flitet se këngëtarja do të bëjë edhe dasmën.

Vetëm para pak kohësh Adelina Tahiri u martua me miliarderin maqedonas, Serjoza Markov.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *