Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Abuzoi dhe e la shtatzënë 43-vjeçaren me probleme mendore, Gjykata jep vendimin për Klavio Karunin

Është lënë në burg 20-vjeçari Klavio Karuni i cili abuzoi seksualisht dhe e la shtatzënë një 43-vjeçare me problem mendore.

Shtatzënia e 43-vjeçares së abuzuar u konfirmua dhe rezultoi se ishte 6 muajshe. Karuni u arrestua 3 ditë më parë në fshatin Miras të Devollit, pas denoncimit të 43-vjeçare.

Bëhet me dije se 20-vjeçari e ka pranuar faktin se ka kryer marrëdhënie seksuale me 43-vjeçare. Ndërkohë pritet kryerja e analizës së ADN-së për atësinë e fëmijës.

Pas kërkesës së prokurorisë, ai ka marrë masën e ‘arrestit me burg’ nga Gjykata e Korçës.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.