Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“A hani pykë ju, nuk jam në Shqipëri”, Dorian Protoduari i kthehet policisë: Nuk keni për të më kapur dot!

Banori i zonës së Unazës së Re, Dorian Protoduari, i cili është kthyer në një nga personat simbol të protestës së Astirit, për mbrojtjen e banesave të tyre, ka shërthyer publikisht ndaj policisë së shtetit.

Në një shkrim në Facebook, Protoduari ka publikuar një foto ku shihet se policia e shtetit ka zbarkuar në banesën e tij për ta arrestuar.

Protoduari nuk ka hezituar që të pranojë publikisht që është larguar nga Shqipëria dhe se i kërkon policisë që të mos i shqetësoje familjen, pasi atë nuk kanë për ta kapur dot.

“Nuk e kpt se ca duan akoma nga mua kta fundrinat e kominatit po ckeni me familjen time qe ngelet vetem duke vajtur te banesa ime po kaq frik me paskeni nuk jam ne shqiperi a hani pyk ju dhe skeni per te me kapur dot me sa te jet jeta!”- shkruan Protoduari.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *