Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

A është vajza në FOTO e dashura e re e Noizyt? S’duket keq

Ditë pas dite këngëtari i njohur Noizy po arrin rekorde në fushën e muzikës po dhe në atë të biznesit. Po pavarëisht kësaj ende nuk po del diçka në dritë sa i përket ndonjë bukuroshe që t’i ketë rrëmbyer zemrën.

Së fundi ka qenë një bukuroshe nga Kosova, Arta Loshi ajo që ka publikuar një foto disi provokuese me reperin në lokalin që ai ka në Durrës.

Vajza e cila ka një tatuazh mjaft të madh në shpinë ka bërë së bashku me Noizyn shqiponjën me duart. Nuk dihet nëse kjo është vetëm një foto miqësore apo mes të dyve ka diçka më shumë.

Vetë këngëtari jo më larg se dje ka publikuar këngën më të fundit “100 Kile” që me shumë gjasa do të jetë hiti i ri i Verës. (E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 13,340 Votes)
  • PS (28%, 6,801 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,168 Votes)
  • LSI (5%, 1,202 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,002 Votes)

Total Voters: 24,513

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.